Başak

Başak burcu yorum arşivi

05 Şubat 2021 Başak burcu yorumu

Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Zihinsel faaliyetiniz hızlandığı bir dönem ancak dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Evraklar, faturalar, yapılması gereken işlerinizi planlamanız zor olabilir. Veya planlarınızın dışında ortaya çıkan durumlar kafanızı karıştırabilir. Bu arada yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir veya arkadaşlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Endişelerden uzaklaşın ve dikkatinizi projelerinize odaklayın. Kafanız karışık olsa bile iyimser duygularınız yüksek ve dostlarınızın desteğini aldığınız bir dönemdesiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaşlarınızın anlayışına güvenebileceksiniz ve yenilenen bağlılığınızı ve çok istekli olmanızı zekice göstereceksiniz. Yapacağınız tercihlerde bir şeyin negatif bir etkisi olacak; size zarar vermek isteyebilecek sahte arkadaşlarınıza dikkat edin.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha iyi anlatabileceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Ancak aşkta ve keyif veren konularda bazı huzursuzluklar gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eşinizin ailesinden gelecek hastalık haberleri biraz canınızı sıkabilir ama endişelenmeyin. Sorunlar düzelecek. İşle ilgili planlarınız istediğiniz gibi gidiyor.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Enerjinizi sadece sağlam konulara değil soyut alanlara da yöneltmelisiniz. Bugün, kalabalık yerler fazlasıyla ilginizi çekebilir. Uzaktaki sevdiklerinizden önemli haberler alabilirsiniz.