Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Nisan 2021 Başak burcu yorumu

Bu dönem sabırsız ve karmaşık bir durum içinde bulunabilir, iddiacı davranabilirsiniz. Bir toplantıda eski bir tanıdığınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Eskiden kalmış ve unutulmuş konular gündeme gelebilir. Geçmişte yaptığınız hataları düşünerek kendinizi yıpratmayın. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve bakımınızla ilgileneceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile ilgili fikirleriniz değişebilir. Daha sabırlı ve dikkatli davranmayı başaracaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik harcamalar çıkabilir ve bu da huzursuzlanmanıza, endişelenmenize sebep olabilir. Aslında bunlar kariyer gelişiminiz için birer fırsat olacak. Çok etkileyici ve çekici olacaksınız; etrafınızdakileri tavlamak kolay alacak ve eğer bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlar içinde olabilirsiniz. Dernek işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Aynı çevreden insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi güçlendirmek için yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizi sağlam temeller üstüne kurmak için mücadele verebilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili konularda gelişmeler olabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz bugün. Duygularınızın dalgalandığı bir gün olacak. İnsanların davranışlarından etkilenip bilinçaltınız uyanabilir. Oldukça alıngan ve hassassınız. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs’ün ikili ilişkiler alanınıza kaymasıyla beraber 15 Nisan’a kadar ilişkilerinizde bazı sıkıntılara hazırlıklı olun. Karşılıklı tamamlamaya yönelik aşklar ve ilişkiler bu dönemde karşınıza gelebilir.