Başak

Başak burcu yorum arşivi

16 Nisan 2021 Başak burcu yorumu

Eski dostlarınız ile ilgili duygularınız değişmiş olabilir. Ancak duygularınızı ortaya koymak için acele etmeyin ve şimdilik gelişmeleri izleyin. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor ve tutulmaların meydana geldiği dönemlerde tedbirli davranmak gerekiyor. Aslında bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor ve dahası sabırlı davranmayı başaracaksınız.Geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz ve ciddiye aldığınız konuların değiştiğini hissedebilirsiniz. Ancak pratik ve gerçekçi bir tavır içinde olayları değerlendirmeniz mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Sizi sinir etmeye çalışacak, kibirli, kendine fazla güvenen bir iş arkadaşınızla uğraşacaksınız. Sakin olun ve umursamayın. Geçmişte sizin için çok önemli olan biriyle buluşunca, çok yoğun duygular yaşayacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

İş günü kusursuz geçecek; sayenizde üzerinde çalıştığınız projeler zorlu aksaklıklardan kurtulacak. Başarı ve terfi size elinizle tutabileceğiniz kadar yakın. Özellikle ikinci dekantta doğanlar çok şanslı olacaklar. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Dikkatinizi yakınlarınıza ve ailevi konulara daha çok verebilirsiniz. Aynı zamanda eskilerle ilgili konular da gündeme gelebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

dikkat çekmek bugün sizler için çok önemli. Eski partnerinizi ancak böyle kıskandıracağınızı düşündürüyorsunuz. Oysa herkes kendi yolunda zaten. Hayallere kapılmamalısınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda ve parasal konularda yaşadığınız sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. Duygusal konuları bugün kafanızda çok fazla büyütmeyin. Karmaşalarınız yüksek olacak.