Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Mayıs 2021 Başak burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Özellikle alacağınız haberlere hemen tepki göstermeyin. Önce araştırın. Olaylar sizin düşündüğünüzden daha farklı olabilir. Bugün anneniz, kardeşleriniz veya arkadaşlarınızın davranışlarından etkilenebilirsiniz ve çocukluk günlerinizi veya geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Duygusal ve zihinsel açıdan derinleştiğiniz bir gün. Dışarı çıkmak ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.Gün içinde karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve en eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yaşayacağınız belirsiz koşullar sizi zorlayabilir. Yeni başladığınız işleri temellendirmek isteyebilirsiniz. Geliştirmek istediğiniz konular için fırsatlar olabilir. Günün ikinci yarısında hassas olduğunuz konular ön planda olabilir. Kişisel konularda dalgın olabilirsiniz. Beklemediğiniz yerlerden destek alabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün biraz sağlık endişesi yaşıyor gibisiniz ve bunun için kendinizi spora verdiniz. Elbet bu durum çok güzel ama biraz da yiyeceklerinize dikkat edin. Bu arada yarım kalan bazı işlerinizi tamamlama fırsatı elde edeceksiniz. Ekip çalışmaları için çok uygun bir zaman dilimindesiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi olarak geçirdiğiniz sıkıntı ve zorlanmaları geride bırakacaksınız. Eşinizin veya ortağınızın maddi rahatlamaları da size nefes aldıracak. Maddi konularınız güçleniyor.