Başak

Başak burcu yorum arşivi

06 Mayıs 2021 Başak burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ancak duymuş olduğunuz haberlerden etkilenmiş olabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşmiş olabilir. Aslında zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönem ve özellikle sağlık konuları ve projeleriniz ile ilgili çok çeşitli düşünceler zihninizde uyanabilir. Karmaşık düşüncelerden uzaklaşın ve iyimser duygularınızı yükseltin. Özellikle dostlarınızın ilgisi ve sevdiğinizin desteği ile moraliniz yükselecek. İsteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün fakat inancınızı bozan düşüncelerden uzaklaşmanız gerekiyor. Eskiden bildiğiniz konular tekrar karşınıza çıkabilir ve bu kez daha farklı düşünebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaşlarınızın anlayışına güvenebileceksiniz ve yenilenen bağlılığınızı ve çok istekli olmanızı zekice göstereceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak konusundaki şiddetli arzunuz, hata yapmanıza sebep olacak; daha sabırlı olmalı ve sevgilinize saygı duymalısınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal yönden güçlü olmanız gereken bir gündesiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Kişisel konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Karar almakta güçlük çekebilirsiniz. İlişkilerinizdeki konular sizi meşgul edebilir. Farklı fikirler konuşulmaya başlanabilir. Yabancılarla ilgili konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Alışveriş konusunda ailenizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. Evli arkadaşınızın sizle dertleşmesi kafanızı biraz karıştırabilir.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birkaç gündür yoğunlaştığınız konuların öne çıkmaya başladığını göreceksiniz. Değişim isteği duyacaksınız. Her koşulda geleceğinize umutla bakmaktan vazgeçmemelisiniz.