Başak

Başak burcu yorum arşivi

14 Mayıs 2021 Başak burcu yorumu

Gizli niyetleriniz olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Bu arada duyduğunuz haberler ve karşılaştığınız olaylara itiraz etmeden önce iyi araştırın ve aceleci davranmayın. Yanlış anlamalar olabilir. Aslında zihinsel açıdan yükseldiğiniz bir dönem ve pek çok detayı düşünürken kaygılar ortaya çıkabilir. Fikirlerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya arkadaşlarınız ile ilgili duyacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz. Bu arada size ihtiyacı olan yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Eleştirici bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak.

Başak burcunun bugün genel durumu

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Yapacağınız tercihlerde bir şeyin negatif bir etkisi olacak; size zarar vermek isteyebilecek sahte arkadaşlarınıza dikkat edin.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sezgileri destekliyor ve kazanç artırmak için doğru yolları öneriyor. Bu fırsatı uzun zamandır yapmak istediğiniz projeleri ön plana getirerek değerlendirin. Yıldızlar ikinci dekantta doğanlara aceleci harcamalardan kaçınmalarını öneriyor. Dolandırılabilir ve borca girebilirsiniz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Son günlerdeki yoğunluk yüzünden stresli olabilirsiniz. Ancak öğleden sonra sizi neşelendiren fırsatlar da var.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işlerde övgü dolu sözler bekliyorsunuz. Bazı alanlarda çok emek verdiğiniz zaten görünüyor. Daha fazlası abartı olacaktır. Kendinizi yiyip bitirmenize hiç gerek yok.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşkı yaşamak ve hayatınıza kattığı deneyimleri görmek istiyorsunuz. Hayatınızı şekillendirirken daha açık bir iletişimi tercih edin. Sevdiklerinizle güzel bir pazar sizi bekliyor.