Başak

Başak burcu yorum arşivi

10 Haziran 2021 Başak burcu yorumu

Bilincinizin derinlerinden yükselen unutulmuş arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve sabah gördüğünüz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. İdeallerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz ve buna bağlı olarak düşünceleriniz de değişebilir. Bu arada karar vermek için aceleci davranmayın. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve endişeli düşünceler içine girebilirsiniz. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için özen gösterin. Dostlarınızın ve sevdiğinizin desteği moralinizi yükseltecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çok enerjik olacaksınız ve her şeyi yapmak için büyük bir arzu duyacaksınız. Ne kadar çok çalıştığınızın farkında olmayacaksınız ve boş zamanlarınızda gelirinizi artıracaksınız. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Normal bir dönemden sonra işler olumlu bir şekilde hareketleniyor. Rüzgâr sizden yana; sonunda etrafınızdakilerle ahenk içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında daha bağlayıcı olabilecek uğraşlar, bitişler söz konusu. Öğle sonrasında sevdiğiniz, önemsediğiniz bir uğraşa zaman ayırabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Son günlerde sosyal duruşunuz oldukça sinirli hatta şiddete yatkınsınız. Partnerinize zarar vermeyecek kadar naziksiniz ama unutmayın ki onu korkutuyorsunuz. Böyle davranarak elinize bir şey geçmez. PARA: Yatırım yapmak istiyorsunuz ama maddi olanaklarınızı nasıl değerlendirebileceğinize dair fikriniz pek yok. Başkalarından yardım alabilirsiniz. SAĞLIK: Sinirli oluşunuz size fiziksel bir sorun getirebilir. Sakinleştirici hobilerle uğraşın.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Akadaşlıklarınızın hayatınızda önemli olacağı bu dönemde, aşk hayatınızda beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Önemli kararlar alabilirsiniz.