Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Ağustos 2021 Başak burcu yorumu

Tıbbi bitkiler, beslenme, geleneksel yöntemler ve hatta unutulmuş eski bilgileri uygulayan şifacılar ilginizi çekecek. Hatta siz de bu yöntemleri öğrenmek ve uygulamak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sağlığınıza her zaman olduğundan daha fazla özen gösterecek ve sağlıklı yaşam programlarını takip edeceksiniz. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir ve dostlarınıza yardımcı olmaktan keyif alabilirsiniz. İsteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz veya ciddi konuları anlaşılır ve kabul gösterilir bir biçimde sunabilirsiniz. Konuşmak yerine davranışlarınız ile çevrenizi etkileyecek ve kendinizi başarılı hissedeceksiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Olayları zorlamayın ve limitlerinizi kabul edin. Denge ve uyum için zaman ayırın. Bu sabah, öğle yemeği vaktine doğru evden çıkarken, birisi size büyük bir hayranlıkla bakacak. Çok soğuk davranmayın ve ona yaklaşın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar bugün çok olumlu olmayabilir ve aceleyle alınmış bir ev ya da araba yüzünden mali kargaşaya yol açabilirler. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev hayatınızla ilgili konularla gündeminizde olabilir. Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konulara daha ciddi yaklaşabilirsiniz. İşlerinizi ilerletmek için yeni yollar denemek isteyebilirsiniz. İşlerinizi daha iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Emlak işlerinizde dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Gerçek... Bugün sağlık endişeleriniz artabilir. Dostlarınız yardıma hazırlar. Bu kadar titiz olmazsanız çabuk ayağa kalkarsınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ailevi sorumluluklarınız hayata daha ciddi bakmanıza neden olabilir. Ailenize hislerinizi aktarmakta zorlanabilirsiniz. Yaşadığınız şeyler olayları daha esnek yorumlamanızı sağlayacak.