Başak

Başak burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2021 Başak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Gelişmeler yavaş olabilir fakat siz bundan rahatsızlık duymayacaksınız ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Üstelik bugün gelişmelerin istediğiniz doğrultuda olduğunu anlayabilirsiniz ve isteklerinizi önem verdiğiniz kişilere anlatabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana gelecek ve moraliniz yükselecek. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve yakınlarınız ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz her ne var ise, olgunlaşmaya başlıyor.

Başak burcunun bugün genel durumu

Kararsız kalacaksınız ve karşınıza çıkacak birçok imkana rağmen kafanız karışacak. Bir şey sizi objektif davranmaktan alıkoyacak. Yıldızlar yan çizmeniz yüzünden, ilişkinizde dengesiz bir döneme gireceğinize işaret ediyor. Birbirinize karşı sorumluluk duygusundan yoksunsunuz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayatın keyif veren yönlerine açık bir gündesiniz. Ancak yaratıcı olacağınız bir konu üzerinde tembellik de yapmamalısınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızı çok fazla her yerde anlatmayın. Yoksa dedikodu ve nazara maruz kalabilirsiniz. Partneriniz sizi her zaman anlıyor ve elinden geldiğince size anlayış göstermeye çalışıyor.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcılık isteyen işlerde kendinizi kanıtlamak ve göstermek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda güçlü duygularla ve özgürlük hissiyle hareket edebilirsiniz. İlişkilere esnek bakmak kurtarıcınız olabilir.04 AĞUSTOS 2017 BAŞAK BURCU YORUMU