Başak

Başak burcu yorum arşivi

11 Ağustos 2021 Başak burcu yorumu

Hayal gücünüzü uyandıran kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve ideallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Yakınlarınız, arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve çevrenizde saygı duyulan kişilerin iyimser tavırları sizi rahatlatacak ve siz de olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız. Yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz veya onlar sizin ziyaretinize gelebilirler ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca projelerinizi anlatabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler derinleşiyor ve geleceğe yönelik ciddi projeler yapabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Yeni tanıştığınız bir kişinin hamlesini geri çevirmeyin; çünkü bu insan hayatınızın en önemli insanlarından biri haline gelebilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularda yenilenme isteği içinde olabilirsiniz. Bugün ortaklı konularla ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın. Duygusal konularda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Konusunda otorite olan kişilerle görüşebilirsiniz. Ticari konulara özen gösterin. İlişkilerinizde ve işlerinizde olgunlaşacağınız olaylar yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mars'ın geri hareketi, idealleriniz uğruna yeni planlar yapmanız gerektiğini gösteriyor. Bugün Ay, sosyal ilişkilerinize duygusal bir boyut getiriyor. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz. Bunun için uygun bir dönem.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kurum çalışmalarınızda etkili işler sizi bulabilir, parasal olarak değişik şanslar veya fırsatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak bu dönemde büyük yeniliklerden kaçınmanız gerekecek.