Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Eylül 2021 Başak burcu yorumu

Bugün hayatı ve yaşadığınız olayları sorgulayabilirsiniz. Şimdiye kadar neler yaptığınızı ve neler yaşadığınızı bütün detayları ile inceleyecek ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçireceksiniz. Yaşadıklarınızı gözden geçirirken ve içinde bulunduğunuz durumu ayrıntılarıyla incelerken fazla derinleşmeyin. Eski konular ve geçmişle ilgili yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Duygularınız dalgalanacak fakat yapıcı ve kararlı olduğunuz bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Böylece duygularınızı da denetlemeyi başaracaksınız.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bu dönemde, her ne kadar şahsen sizinle bağlantılı olmasa da bir şekilde sizi rahatsız edecek çeşitli problemler çıkabilir. Burcunuzda birçok gezegen toplanıyor; bu sizi daha objektif yapacak ve partnerinizin öfkeli düşüncelerini yatıştırmak için doğru sözleri bulacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün işyerinde zorluk yaşayacaksınız. Şu anki projeleriniz yavaşlayacak ve bir acil durum planı gerekecek. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa bir konu üzerinde düşünmek ve hatalarınızı görmek yararlı olabilir. Aşırı mantıklı davranmak kimi zaman çözüm getirmeyebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BÜTÜN olumsuzluklar üst üste geliyor. Sanki sizin sabrınızı deniyorlar. Umutlu olmalı ve pozitif düşünmelisiniz ki her şey istediğiniz gibi olsun.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bazı gerçeklerle yüzleşmek sizi bir hayli zorlayabilir. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı mantığınızı ve sağduyunuzu elden bırakmayın. Her olayın faturasını kendinize kesmekten vazgeçin. Ruhunuza gereksiz ve haksız yere yüklenmekten kaçının.