Başak

Başak burcu yorum arşivi

09 Ekim 2021 Başak burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Tedbirli ve kararlı tutumunuzla önemsediğiniz kişilerin takdirini kazanabilir ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. İsteklerinizi kolay anlatacak, ikna edici ve etkileyici olacaksınız. Sevdiğinizle ilişkileriniz daha sıcak olacak ve beklediğiniz desteği alacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz ve projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Bugün önem verdiğiniz kişilerle görüşecek ve projelerinizle ilgili beklediğiniz yardımı alacaksınız. Duygularınız ile birlikte isteğiniz de yükseliyor...

Başak burcunun bugün genel durumu

Enerjiniz ve mücadeleci tavrınız kendinizi yenilmez hissetmenizi sağlayacak ve iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin sempatisini kazanacaksınız. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Normal bir dönemden sonra işler olumlu bir şekilde hareketleniyor. Rüzgâr sizden yana; sonunda etrafınızdakilerle ahenk içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz ve bu arada başkalarından yeni şeyler öğrenebileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcı alanda yeniliklere açıksınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Şüphe... Herkese şüphe ile yaklaşmanız doğru değil. Yaşam alanlarınızı dara sokabilirsiniz. Kendinize fazla yüklenmeyin.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, aile ilişkilerinizde sorunlar görünür hale gelebilir ve siz kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Onlarla olan her türlü sorunlarınızı dikkatli düşünmelisiniz.