Başak

Başak burcu yorum arşivi

06 Şubat 2022 Başak burcu yorumu

Hayal gücünüzün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve kuruntulu düşüncelerden uzaklaşın. Aslında daha iyimser ve yapıcı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak aldığınız haberler kafanızı karıştırmış olabilir. Bu arada yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve sağlık konuları gündeme gelebilir.Özellikle sağlık ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca eski projeleriniz ve unutulmuş işler gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve tartışma ortamlarından uzak durun.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün işyerinde zorluk yaşayacaksınız. Şu anki projeleriniz yavaşlayacak ve bir acil durum planı gerekecek. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konulara dikkat etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çalışma hayatındaki kazançlarınızda artış gündeme gelebilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda mücadele gerektiren durumlar olabilir. İşlerinizde alternatif planlar yapmanız gerekebilir. Sanatsal konularla da ilgilenebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi işlerinizi kolaylıkla halletmek isteyebilirsiniz. Ama parasal konularda yaşadığınız kararsızlıklar sizi zorlayabilir. Başkalarını memnun etmek yerine kendi isteklerinizi göz önünde bulundurmalısınız.