Başak

Başak burcu yorum arşivi

08 Mart 2022 Başak burcu yorumu

Sabaha karşı bilinçaltı rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz. Karmaşık ve tuhaf hisler ile güne başlamanız mümkün. Kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz ve bazı kaygılar duyabilirsiniz. Dışarı çıkmak, hareket gerektiren işler yapmak ve özellikle saygı duyduğunuz kişiler ile görüşmek keyfinizi yerine getirecek. Farklı kültürleri araştırabilirsiniz ve böylece olaylara daha farklı açıdan bakabilirsiniz. Çeşitli şifa yöntemleri ile ilgilenebilir, konu hakkında bilgisi olan kişiler ile görüşebilirsiniz. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanın ve endişelerden uzak durun.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çok enerjik olacaksınız ve her şeyi yapmak için büyük bir arzu duyacaksınız. Ne kadar çok çalıştığınızın farkında olmayacaksınız ve boş zamanlarınızda gelirinizi artıracaksınız. Partnerinize karşı cömert ve nazik davranacaksınız; fakat aynı karşılığı alamayacaksınız; ciddi tartışmalardan kaçının ve daha iyi bir dönem için sabredin.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün işyerinde zorluk yaşayacaksınız. Şu anki projeleriniz yavaşlayacak ve bir acil durum planı gerekecek. İkinci dekantta doğanların gezegensel enerjisi dikkate değer. İş yapmanın hışmıyla harika sonuçlar elde edecek ve iyi kar elde edeceksiniz.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenize odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu değişiklikler kardeşlerinizi de gündeme getirebilir. Yardımcı olmak istediğiniz bazı durumlar da ortaya çıkabilir. Ancak işlerinizin yoğunluğu zamanınızın büyük kısmını alabilir. Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya bakın. Bugün ayrıca bırakmakta zorlandığınız alışkanlıklarınız için bırakma çalışmaları yapabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Özel hayatınızdaysa tutkularınıza sarılarak hareket edeceksiniz.