Başak

Başak burcu yorum arşivi

09 Mart 2022 Başak burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Ölüm, ölüm ötesi ve gizemli konular dikkatinizi çekiyor ve duygularınızın derinleşmesine neden oluyor. Ancak metanetli ve kararlı davranacaksınız. Bugün dışarı çıkabilir ve keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Farklı kalabalıklar ve birbirinden farklı kişilerin bir araya geldiği büyük organizasyonlar ilginizi çekecek. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz ve değer verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Veya sorumluluklarınız ile ilgilenebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Sizi çok etkileyen fakat sizinle ilgilenmeyen bir arkadaşınıza karşı tereddütlü ve sabırsız davranmaya meyilli olacaksınız. Kendinizi yıpratmayın ve gözünüzü başka yerlere odaklayın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Eskilere ait konular gündeminizi etkileyebilir. Bugün biraz dağınık olmak isteyebilirsiniz. Küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Babanız ya da yaşlılar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu durum iş hayatınızla ilgili bazı aksaklıklara neden olabilir. Planlamış olduğunuz bazı programlarda değişiklikler gerekebilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla sürtüşmeleriniz olabilir. Onun hep başkalarını düşünen davranışlarını kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal yönden sahiplenilmek isteyeceksiniz.