Başak

Başak burcu yorum arşivi

13 April 2022 Başak burcu yorumu

Çevrenizdeki kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve inceleyici bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Ancak hayal gücünün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve sağlığınıza özen gösterin. Aslında sağlık konuları ilginizi çekiyor. Fakat hastalıklar konusunda pek özenli davrandığınız söylenemez. Bahar yorgunluğu, bahar nezlesi ve benzeri rahatsızlıklara karşı tedbirli olun. Karmaşık düşünceler ve karar vermeye zorlayan durumlar karşısında kafanızın karışması yüzünden sağlık sorunları çıkabilir. Fakat dostlarınızın desteği ve sevdiğinizin sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

İş yerinde kötü ve gergin bir ortam olduğunu farkedeceksiniz. Telaşlanmayın ve normal davranın. Muhtemelen sizi rahatsız ve huzursuz eden bir şeyler var. Ne olursa olsun, siz sık sık sevgilinizi düşünmeye çalışın. Bu sayede ona bir sürpriz yapmak isteyeceksiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Elinizde olmayan sebepler yüzünden işlerinizde aksamalar olabilir. Stres altına girmemeye özen göstermelisiniz. Eşiniz veya sevgilinizle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Bazen olayları akışına bırakmak, uğraşmaktan daha faydalı olabilir. Geçmişle ilgili bazı konularda, daha kabullenici olabilirsiniz. Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı bitişler yaşanabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda yaratıcılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla yapacağınız seyahat planlarınız sizi mutlu edebilir. Ailenizi yapılması gereken işlerde ihmal etmeyin.