Başak

Başak burcu yorum arşivi

05 Mayıs 2022 Başak burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Özellikle alacağınız haberlere hemen tepki göstermeyin. Önce araştırın. Olaylar sizin düşündüğünüzden daha farklı olabilir. Bugün anneniz, kardeşleriniz veya arkadaşlarınızın davranışlarından etkilenebilirsiniz ve çocukluk günlerinizi veya geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Duygusal ve zihinsel açıdan derinleştiğiniz bir gün. Dışarı çıkmak ve açık havada dolaşmak keyfinizi yerine getirecek.Gün içinde karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve en eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Kendinizi bir nebze tatminsiz hissedeceksiniz ve bunu sevgilinize söylemek sizin için zor olacak. Siz yine de ona karşı anlaşılmaz görünmemeye çalışın.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Yükseleni Boğa olanlar iş ilişkilerinde özellikle dikkatli olmalılar. Yengeç burcundan birinin fesatlığı önemli bir proje için tehlikeli olabilir.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde korunmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaratıcılığınızı evinize ait konularda gösterebilirsiniz. Ailevi konularda kendinizi ifade etmek için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gün içinde kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gelecek planlarınızda çevrenizden istediğiniz desteği alacaksınız. Aşk hayatınızda yaşadığınız güvensizlikler geride kalmaya başlayacak.