Başak

Başak burcu yorum arşivi

06 August 2022 Başak burcu yorumu

Güne farklı bir heyecan ile başlayacaksınız. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Gördüğünüz rüyaların etkisinde kalabilirsiniz ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen farklı arzular uyanabilir. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik bazı kaygılarınız olsa bile isteğinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve gün içinde karşılaşlaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Çevre gezilerine çıkabilir, eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ayrıca bitkiler, bahçe düzeni veya sağlık konuları ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi farklı hissedeceksiniz. Tuhaf fantezileriniz olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Çeşitli fikirlerin, yaklaşımların, felsefe biçimlerinin çevrenizdeki insanlar üzerindeki etkilerini açıkça göreceğiniz bir gündesiniz. Bazı kişilerin yaklaşımlarını siz de benimseyebilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Uzak ülkelerle iletişiminizin yoğun olacağı bir döneme gireceksiniz. Konu, uzaklardaki bir yatırımla ilgili hukuki süreçler, ortaklıkla ilgili gelişmeler veya mesleki bir eğitim ile bağlantılı olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Dirençli yapınızı daha da güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bugün görüştüğünüz kişilerin davranış biçimlerini beğenmeyebilirsiniz. Sizin sabit düşünceleriniz karşınızdaki kişilere ters gelebilir. Alçak gönüllü olmaya özen göstermelisiniz. Hedeflerinizi daha sakin bir şekilde yansıtmayı öğrenmelisiniz. Yaşamı en güzel şekilde yaşamalısınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün ve yarın ani tepkiler verebilir, ileride pişmanlık duyacağınız sözler söyleyebilirsiniz.

Dolayısıyla, hassas konuları tartışmak veya geçmişle bağlantılı problemleri gündeme taşımak için doğru günlerde olmayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazmıştım, kontrolümüz dışında gelişen olaylar nedeniyle biraz zorlanma olasılığımız olan günlerdeyiz. Ancak, bugün Venüs?ün hem olumlu hem de olumsuz açıları sayesinde bir taraftan sorunlarla ve zorluklarla boğuşurken bir taraftan da adeta görünmeyen bir elin devreye girip bizi desteklediğini ve günü güzelleştirdiğini hissedebiliriz. Geçmişe bağlı sorunları tartışmak için güzel günlerde değiliz ya da geçmişle bağlantılı olaylar kendini hatırlatabilir veya sevdiğiniz kişilerle eskiden birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeyleri tekrarlayabiliriz. Eski tanıdıklar veya sevgililer gündeme gelebilir. Ylişkiler ve iş birlikleri normalde izlediğinden daha zorlu bir seyir izleyebilir veya maddi konularda daha gerçekçi adımlar atmamız gerektiğinin farkına varabiliriz. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni ufuklara açılmak ve keşfetmek için hevesli hissedebilirsiniz. Kendinize farklı bir şeyler katmak size keyif verecektir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda biraz dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde beklentilerinizi yükseltmemeye özen gösterin. İletişimden kaynaklı sorunları çözebileceğiniz zamanlar var.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz bugün. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçici psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilir, ne olduğunu anlamadığınız sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak bunların kaynağı fiziksel bir rahatsızlık olmaktan daha çok, üzerini örttüğünüz üzüntülerden kaynaklanmakta. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, bu atmosfer yerini ilişkilerde olumlu haberleşmelere, iletişim gücünüzün yükselmesine, özel hayatınızda daha rahat iletişim kurmanıza ve iş görüşmeleri konusunda pozitif bir enerjiye bırakıyor.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Her şeyi kendi içinde fazla sorgulayabilirsiniz. Düşünce sisteminiz biraz daha fazla eleştiriye yönelik çalışabilir.