Başak

Başak burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2022 Başak burcu yorumu

Karşılaştığınız kişiler ve olaylar sizi derinden etkileyebilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kuvvetli arzular itici güç verebilir. Güçlü ve etkileyici kişilerin desteğini alacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Enerjinizi yapıcı bir biçimde ortaya koyacaksınız ve kararlı tavrınız ile etkileyici olacaksınız. Uzun soluklu projeleriniz ile ilgili yeni gelişmeler meydana geliyor. Bugün sizin için hareketli geçecek ve yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz.  

Başak burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanlarla para konularıyla bağlantılı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, idare ettiğiniz meblağlar üzerindeki tasarruflarınızda dikkatli olmalı, gerekirse çevrenin fikirlerini almalısınız.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Kariyerinizle ilgili çeşitli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir veya var olan işinizde yeni bir çalışmaya yönelebilirsiniz. Gizli bir desteğin yardımı ile başarılı olmanız ve ilerleme kaydetmeniz mümkün.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bilinçaltınızda yer etmiş düşüncelerden kurtulmak sizin elinizde. Takıldığınız konulardan taviz vermek istemediğiniz zaman, birçok kayıp yaşıyorsunuz. Fırsatlar konusunda daha hareketli ve hızlı hareket etmelisiniz. Bugün dinlenmeye çalışmalısınız. Akşam saatlerinde dostlarınızla birlikte hoş anlar geçirebilirsiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu define değerinde fikirlerinizi ortaya koymak için oldukça uygun.

Şöhretin kapılarını aralayabilir, şansı yakalayabilir veya etki alanınızı genişletebilirsiniz. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gereksiz öfkelere kapılmamalı ve zekanızla hareket etmelisiniz. Kendinize yapacak şey bulmakta zorlanmayacaksınız.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak erkekleri kadın arkadaşla ilişkileriniz istediğinizden farklı gelişebilir. Fakat siz dikkatinizi kendinize vi işinize odaklayacaksınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam etkiler alırken, yeni bir flört teklifi alabilir, varolan ilişkilerinizde romantik ve sizi tatmin edici konuşmalar yapabilirsiniz. Görüşmeler ve seyahatler alanında istediklerinizi daha rahat elde edeceğiniz bugün, internet sitenizi düzenleyebilir, yakın çevre ilişkilerinize de vakit ayırabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün itibarıyla artık enerjinizi kendi kişisel alanlarınıza kaydıracaksınız. Enerjinizde yükselişler görülmeye başlayacak. Girişimlerinizi ve planlarınızı ortaya koymak için isteğiniz artacak. Bu konuda sürpriz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.9 AĞUSTOS 2015 BAŞAK BURCU YORUMU Bugün göz önünde olacağınız yerlerde birden fazla konuya el atacak, işlerinizi pratiklikle halledeceksiniz. Karşınıza çıkacak bir sürü fırsat var. Hangisinin sizin için doğru olduğunu bilemeyebilirsiniz.