Başak

Başak burcu yorum arşivi

07 Ekim 2022 Başak burcu yorumu

Haberleşme trafiğiniz hareketli olacak. Çeşitli davet ve toplantılara katılabilir, aile büyükleri ve size ihtiyacı olan kişilerle görüşebilirsiniz. Hem yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de projeleriniz ile ilgili konuda fikirlerinizi anlatacaksınız. İkna edici ve etkileyici olabilirsiniz ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Aslında kendinizi iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve hoş fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Yabancılar ile ilişkileriniz yeni boyutlara ulaşabilir. Çünkü daha yapıcı ve olumlu davranacağınız bir dönemdesiniz. Aile büyükleri ve yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Sizin yönettiğiniz ve kurduğunuz bir operasyonun meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Sonuçlar sizi memnun edecek. Bu dönemde hisleriniz karşılıksızmış gibi gelecek ve şefkat ihtiyacı duyacaksınız, fakat partneriniz pek de yardımcı olmayacak.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızların size yumuşak bir açıyla baktığı bugün verimli bir gün olacak. Fazladan nakit ve muhtemel kazançlar öngörülüyor. Yıldızlar bugün üçüncü dekantta doğanlara her tür aktiviteyi büyük bir şevkle planlamalarını salık veriyor. Bazı tuzaklar olabilir ve kayba uğrama riski almamak daha iyi olur.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay’ın ışığı küçülürken, aceleci olmamak ve eksikleri tamamlamak gerek. Düşüncelerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kimliğinizle özdeşleşmiş, sizi yansıttığına inandığınız değerleriniz konusunda eleştirilebilirsiniz. Kendinizi savunma yoluna girmeden, konunun kalıcı kırgınlık yaratmaması için sakin kalmak önemli. Dönüşüme ihtiyaç duyan yanlarınız açığa çıkıyor olabilir.