Başak

Başak burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Başak burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve eski projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat burcunuzda dolaşan Mars_ın güçlü enerjisi sizi tahammülsüz ve sabırsız hissetmenize neden olabilir. Aslında isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Bugün yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve arkadaşlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz alacağınız davetlere gidebilirsiniz. Ayrıca kendinize bakım uygulayabilir ve sizi rahatlatacak kişiler ve konular ile ilgilenebilirsiniz.

Başak burcunun bugün genel durumu

Biraz yavaşlayıp, yaşamınızı sadeleştirerek bu dönemin keyfini çıkaracaksınız. Yakın bir arkadaşınız, sizi cazibesiyle büyüleyecek bir kişiyle tanıştıracak. Direk sorular sormaktan kaçınmaya çalışın ve kibar olun.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken daha gayretli ama aynı zamanda daha kırılgan da olabilirsiniz. Evinizi, sevdiklerinize yönelik daha girişken olabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu doğanın iyileştirici güçlerinden istifade etmek, sonbahar renklerinin yatıştırcılığına teslim olmakta fayda var. Kapalı alanlar sizi sıkacaktır. Aşırı sorumluluk nedeniyle bunalmamak için işleri delege edin, olabilirse erteleyin.