Başak

Başak burcu yorum arşivi

08 Kasım 2022 Başak burcu yorumu

Bu sabah huzursuzluk duygusuyla uyanmış olabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinliklerinden yükselen arzular rüya aracılığı ile ortaya çıkabilir ve görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile güne başlayabilirsiniz. Bugün daha olumlu ve anlayışlı davranacaksınız. Sevdiğinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek. Bugün dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar moralinizi yükseltecek.

Başak burcunun bugün genel durumu

Sevdiğiniz iş arkadaşlarınıza karşı kibar ve yardımsever davranıcaksınız. Bu da sizi daha popüler yapacak ve bir üstünüz sizi fark edip, takdir edecek. Belki de internet üzerinde birileriyle tanışma imkanı yakalayabileceksiniz. Dikkatli olun, çünkü bu insan size anlattığından daha farklı biri çıkabilir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Normal bir dönemden sonra işler olumlu bir şekilde hareketleniyor. Rüzgâr sizden yana; sonunda etrafınızdakilerle ahenk içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Eğer multimedya ile ilgiliyseniz yıldızlar sizin yanınızda olacak ve potansiyelinizi en iyi hale getirmenize yardımcı olacaklar; böylece kar fırsatlarınız da artacak.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Komşularınızla ilişkileriniz gündeme gelebilir. Yakın çevrenizle iletişiminizin yüksek olduğu bir gündesiniz. İşteki detaycılığınızla, değiştirici bir rol oynayabilirsiniz. Olaylara manipülatif yaklaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili olaylarda fırsat yaratacak durumlar söz konusu olabilir. Akşamüstü yaşanan olaylardan aşırı beklentiler içine girebilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevre, akraba ilişkilerinde öfkeli söylemler olabilir. Doğru bilgiye ulaşmadan karar vermeyin. Gün boyu şüphe içinizi kemirip sizi yorabilir. Aklınız geçmişle hesaplaşırken, bedensel sağlığınız bozulabilir.