Başak

Başak burcu yorum arşivi

29 March 2023 Başak burcu yorumu

Sosyal yönünüz güçlü olacağından çevrenizle iyi ilişkiler kurabilir, arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Beden sağlığınıza özen göstermek isteyebilirsiniz. Sporla ilgilenmek istiyorsunuz. Bununla ilgili kararlar alıp uygulamaya başlamak için ideal bir gün. Hiç beklemediğiniz teklifler almanız ve değerlendirmek istemenizde olası.

Aşk:

Enerjinizi duygusal ve ikili ilişkilerinize yönlendirebileceğiniz bir gündesiniz. İlişkinize zaman ayırabilirsiniz. Venüs, aşktaki şansınız ve çekiciliğinizin oldukça güçlü olabileceğini belirtiyor. Hareketli ve canlı bir gün olsa da ilişkinizde bazı problemlerle karşılaşabilirsiniz.

İş:

İşbirliği ve ortak çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz. Kendinizi organize çalışmalarda ve arkadaş çevrenizde rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak çevrenizin takdirini kazanabilirsiniz.

Para:

Bu dönem parasal konularda ve birikimleriniz açısından size destek sağlıyor. Ortaklık teklifleri alabilir, değerlendirdiğiniz takdirde kazançlı çıkabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlığınız, günlük işler ve detay gerektiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gereken zamanı ayırmalısınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda ardınıza bakmadan ilerlemek, belli adımlar atmak ya da girişimlerde bulunmak konusunda çekinceleriniz olabilir. Ancak, sadece ileri bakmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Jüpiter karesi herşeyin fazlası demek ve keyif arayışlarını arttırmamıza, aşırı yeme içme, aşırı alışveriş, fazla harcama, abartılı konuşmalar, abartılı sporlar biraz da kibir(!) ?) türünde eğilimlere neden olabilir tüm hafta sonu. Kısaca, eğlenmek istiyoruz güzel, ama abartmazsak iyi olur derim Niobe?ce. Bir diğer konuysa, Yengeç burcundaki, millet, ülke, aile ve hayatımızdaki kadın figürlerini temsil eden ay. Ailevi veya ülkeyle ilgili konularda hassaslaşabiliriz ya da hassasiyet gerektiren konular ortaya çıkabilir. Ay?ın, Uranüs Pluton ve Mars la kuracağı olumsuz açılar sabah saatlerinde ikili ilişkilerde gerilimlere, ani tepkilere, ani kararlara, tartışmalara; cumartesiyi pazara bağlayan saatlerde ise, dikkatsizliklere bağlı sakarlıklara ve ufak tefek kazalara neden olabilir. Öfkeli, provokatif kişilerden, tartışmalı ortamlardan ve tehlikeli haraketlerden kaçınmakta fayda var. Ay-Merkür üçgeninin etkisiyle ise, akşam saatlerinde güzel diyaloglar kurabiliriz. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sizi duygusal açıdan huzursuz eden konuları aşırı dert etmemelisiniz. Bugün arkadaş grubunuzla daha rahat zamanlar var.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Arkadaşlarınızla enerjik ve olumlu işbirliği halinde olmanız ufkunuzun açılmasına neden oluyor. Mistik konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hırçın ve istediğinde direten insanlarla bir arada olmak zorunda kalabilirsiniz. Uyum sağlayan rolünüz onlara da örnek olacak. Ama eğer bozuk, yanlış ve hatalı olanı düzeltmekte direnirseniz işiniz daha zor olacaktır.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.