Başak

Başak burcu yorum arşivi

31 March 2023 Başak burcu yorumu

Bugün yaşamınızdaki gelişmeleri yeniden değerlendireceğiniz ve olayları kontrol altına almaya çalışacağınız bir gündesiniz. Daha çok istikrarlı hareket edeceksiniz ve mevcut durumunuzu korumaya çalışacaksınız. Kendinizi güvencede hissetme isteğinizde bir artış olacaktır ve bu doğrultuda davranışlarda bulunacaksınız. Her konuda kendinizden emin olmak isteyeceksiniz ve kendinize olan güven duygunuz artacaktır. Dikkatinizi ilgilendiğiniz konunun üzerine tam olarak toplayabileceksiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınızda durumunuzu korumaya çalışacağınız ve sevdiğiniz kişiyle bir sürede önce yaptığınız planları gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Duygusal olarak bir güvence arayışı içine girebilirsiniz ve birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki uyum sizi mutlu edecek şekilde olacaktır. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. Yaşamınızda yenilikler yapmaktan uzak duracaksınız ve alışkanlıklarınız doğrultusunda bir gün geçirebileceksiniz.

İş:

İş yaşamınızda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Konuları detaylı düşüneceksiniz ve yavaş hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Birden çok işle ilgilenmek yerine tek bir konuya konsantre olmayı tercih edeceksiniz. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir süredir devam eden bir sorununuzu bugün zorlanmadan çözebilirsiniz.

Para:

Maddi konularda genel anlamda başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz. Yeni bazı yatırımlar yapabilirsiniz ve bu konuda son derece temkinli davranacaksınız. Ticari yeteneklerinizi verimli olarak kullanabileceksiniz. Bugün maddi konularda girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Mantığınızla duygularınızı dengelemeyi başarabileceksiniz ve doğru kararlar alabilirsiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tamamen kendi iç sesinize güvenmeniz, kendi yönergelerinizi takip ederek ilerlemeniz gereken günlerdesiniz. Diğerleri ne derse desin, siz kendi bildiğiniz yolda devam edin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün itibariyle belirsizlikler, kararsızlıklar ya da yavaş ilerleyen işler nedeniyle biraz sıkılabiliriz. Bugün Mars Boğa burcuna geçiyor. Boğaya geçen Mars hayattan fiziksel arzularımızı arttırırken, kendimizi daha güvende hissetmek istememize de neden olabilir. Yavaş ilerlediğinde anlamlı olacak işlerle ilgilenmek için uygun dönemde olacağız, ama hız arıyorsak, hata yapmaya açığız, unutmayın! 12 Mayıs?a kadar bu burçta kalacak olan Mars nedeniyle, bu tarihe kadar ülkemiz açısından (özellikle yönetici pozisyondaki kişiler veya tarım ya da toprakla ilgili konular düşünüldüğünde)da zorlayıcı olaylar gündeme gelebilir. Boğa buraları hayatlarına çeki düzen verme veya imajlarını yenileme fırsatı bulabilirler bu süreçte. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz konularla ilgili kayıplar yaşayabilirsiniz. Hayatınız da gizli kalan konular gündeminizi etkileyebilir. Kabullenme için girebilirsiniz. Yeni planlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Yaşadığınız içsel süreçleri karşınızdakilere yansıtmamaya özen göstermelisiniz. Ani tepkilerden doğan kopmalar yaşanabilir.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz olağanüstü fikirlerin kişisisiniz. Olaylara yaklaşım tarzınız çok ilginç gelişimlerle ortaya çıkıyor. Bugün, parasal konularda fikrinizi söylerken çekimserlik duyabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin size iyi niyetle yaklaşımlarında emin olmadan, fikirlerinizi ortaya koymak istemiyorsunuz.. Bugün, çevrenizi sınamak isteyeceksiniz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Önemli bir borcun altına girmek için çok destekleyici bir gün değil. Ödeme nedenli stersin yanı sıra elinize geçenin beklediğiniz etkiyi yaratamaması da mümkün. Büyük oynamak ve yüksek karlar umut etmek için uygun etkiler yok.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.