Başak

Başak burcu yorum arşivi

12 April 2023 Başak burcu yorumu

Sosyal ilişkiler ve etkinlikler için tam gününüzdesiniz. Arkadaşlarınızla verimli çalışmalar yapacak; ancak bu çalışmaların gereği biraz yorgunluk hissi duyacaksınız. Bugün aile büyükleriniz ile yapacağınız konuşma onları olumlu yönden etkileyecek. Son derece anlayışlı ve sabırlı tavırlarınız sayesinde dost çevreniz genişleyecek. Evinizde sizin için hoş bir sürpriz hazırlığı var.

Aşk:

Kendinizi mutlu ve zinde hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yalnız duygusal ilişkinizde partneriniz romantizmden yana olduğu için aranızda bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Onu kıskandıracak davranışların içine gireceksiniz

İş:

Bugün kısa zaman önce hazırladığınız bir projeyi tamamlayacaksınız. Önem verdiğiniz bir girişiminiz için de aradığınız fırsatı yakalayacaksınız.

Para:

İş hayatınızda iş potansiyelinizin farkındasınız ve bu konuda yeni talepleriniz olacak. İkili ilişkilerde kendinize güvenmenizin ve rahatlığınız avantajı ile daima önde olacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Son günlerde sağlığınızı çok ihmal etmeye başladınız. Değişen havalar sağlığınızı bozabilir.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çok kısa bir zaman öncesine kadar iyi gittiğini düşündüğünüz bazı işler ya da durumlar bugünlerde çatırdayabilir. Dolayısıyla, yolunda giden aracın önüne bariyer koymadan önce iyi düşünmenizde ve plan yapmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yaratıcı konulara ve keyif veren uğraşlara zaman ayırabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak güzel olacak.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sezgilerin ve içgüdülerin yoğun olduğu bir gün içindesiniz. Gizlilikler ve yasaklar ilginizi çekiyor. Girişimci duygularınızı hedeflerinizle aynı paralellikte tutmayı başarmalı ve yeni hedefleriniz için, önünüzü açmalısınız.Birilikte çalıştığınız kişilerin mantıksal yaratıcılıklarına gereken değeri vermeli ve onlarla ortak çalışmalar içinde olmalısınız.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün çocuklarla olan iletişiminizde her zamankinden dikkatli olmalısınız. Sözleriniz, hareketleriniz yanlış imajlar oluşturabilir. Sabırlı ve sakin kalmaya, anlayış göstermeye gayret edin. Sabrınızı zorlasalar bile.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.