Başak

Başak burcu yorum arşivi

14 April 2023 Başak burcu yorumu

Kararsız ve çelişkiler yaşayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Bu olur olmaz insanlara inat yapmanız ve alınmanız sizin hassas bir dönem yaşamanızdan aklınızdaki seyahatleri gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz bir yakınınızı da bu seyahatlerden birinde görme fırsatı bulacaksınız. Kırgınlıklardan kaçının, size zaman zaman haksızlık yapıldığını düşünüyorsunuz ama bunu ifade biçiminizde aşırıya kaçmamaya özen gösterin.

Aşk:

Sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz özlem hayatınızın her alanına da yansıyor. O sizin ona vakit ayırmanızı bekliyor. Birbirinize karşı hissetikleriniz insanların imrenebileceği duygular. Ama oturup ilişkinizin gidişatı hakkında bir karar verme vakti de geldi. Acele etmeyin ve birlikte olduğunuz insana baskı yapmaktan kaçının.

İş:

Bütün işler birbiri arkasına sıralanmış durumda hangisine öncelik vereceğinizi şaşırmış durumdasınız. Üstelik sizi bekleyen iş gezileri de var. Bütün bunların yanında hala aklınızda yapmak istediğiniz ayrıca işler var. Bu kadar işe boğulmanız ne derece sağlıklı siz karar verin. Bir süre kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırın. Bu şekilde her işi üstünüze almak istemeniz çalışmayı sevmenizden kaynaklanıyor ama insanların sizin bu isteyinizi kullanmalarına da izin vermemelisiniz.

Para:

Çok çalışıp para kazanamamak canınızı sıkmaya başladı. pek çok ihtiyacınız ve ödemeniz gereken yüklü de bir miktar borcunuz var. Bu aklınızı karıştırıyor. Yine de kredi kartarından yardım almak için acele etmeyin. Harcamalarınıza öncelikle borçlarınızdan başlamalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bu kadar koşuşturmaca içerisinde sağlığınıza dikkat. Ayrıca her konuyu kafanıza takıp bu kadar çok düşünmenize gerek olmadığını anlamalısınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kontrolünüz dışında veya istememenize rağmen oluşan durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir.Ancak beklenilen veya olması gereken sonuçların alınması için yavaşlamalı ve olayları gözden geçirerek dikkatli hareket etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay?ın Mars ve Jüpiter?le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ?? ben bilirim ve ben en iyisiyim?? tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Finansal konularla ilgili beklenti içinde olabilirsiniz. Yenilenme içine girmek isteyebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Öğle saatlerinde kopmalar yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kişisel konular ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinde abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizden destek aldığınız zaman kendinizi çok daha mutlu hissediyorsunuz. Birlik ve beraberlik duygularınız oldukça yoğun. İş birliği içinde hareket etmeniz, girişimci tarafınızı belirgin hale getiriyor. İş hayatınızda oldukça sert bir görünüm sergilemenize rağmen, yakınlarınız özel yaşamınızdaki sıcaklığınızı biliyorlar.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün nasıl yapıldığını bilmediğiniz bir şey için gereksiz yere gönüllü olmaya kalkmayın. Yeni bir şeyler öğrenmek yerine bildiklerinizi tatbik etmek daha doğru olur. Zamanlama sorunu tecrübe kazanmanızı engelleyecektir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.