Başak

Başak burcu yorum arşivi

16 April 2023 Başak burcu yorumu

Çevrenizde sevilen ve saygı duyulan bir insansınız. Bu yüzden bazen gereksiz yere başkalarının sorumluluklarını yükleniyorsunuz. Bugün iş ortamınızda ve günlük yaşamınızda daha uyanık olmalısınız. Düzenli ve planlı olmanız çok işinize yarayacak. Girişimlerinizi destekleyecek kişilerle fikir alış verişinde bulunmak size moral verecek. Hissettiklerinizi sevgilinizle de paylaşmalısınız.

Aşk:

Sevgilinizle ilişkiniz çok güzel gidiyor. Ona bugün bir hediye vereceksiniz. İlişkinizi ilk zamanlarda ailenizden saklıyordunuz. Artık ailenizde herkes ilişkinizden haberdar ve bu ilişki konusunda çok ılımlı.

İş:

Çevrenizde gelişen olaylara karşı aşırı duyarlı olmanız yarın ne olacak endişenizi arttırıyor. İşinizin geleceği ile ilgili korkular yaşıyorsunuz. Sakin olun ve çalışmalarınızı aksatmadan sürdürün.

Para:

Yaptığınız yatırımların maddi karşılığını henüz alabilmiş değilsiniz. Bu yatırımları yapmanız konusunda size fikir veren dostlarınıza çok kızıyorsunuz. Bundan sonra parasal konularda sadece kendi fikirlerinize güvenmek gibi bir karar aldınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlınızla ilgili ufak bir problem var. Bu problemi ihmal etmemelisiniz. Üşengeçliğinizi üzerinizden atın ve bir doktora görünün.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Esnek ve açık fikirli olmanız durumunda kazançlı çıkacağınız bir gün. İş hayatınızda veya kariyerinizde yükselmek isteyeceğiniz ve bu amaçla belli görüşmelere başlayabileceğiniz bir süreçtesiniz. Yeni eğitimler veya farklı konularda yeni bilgiler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İlişkinizde keyifsiz anlar yaşanabilir. İlişkinizde denge ve uyum arayışı içine girebilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Yaşadığınız sıkıntılar nedeniyle kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi iyi hissetmeniz için, çevresel koşullarınızın doğru bir şekilde kanalize edilmesi gerekiyor. Olumsuz davranmaktan hoşlanmadığınız için, bugün çevrenizle iyi geçinmek isteyeceksiniz. Kısa yollar yapmalı ve görmeyi arzuladığınız kişilerle bir araya gelmelisiniz.Yeni yapılanmaya ihtiyacınız var.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün eşinizle aranızda hoşgörülü yaklaşımlar dikkat çekecek. Ancak size karşı gösterdiği anlayışı suistimal etmeyin. Verdiği bir desteğe göreviymiş gibi muamele etmeyin. Beklemese bile yaptığının bir karşılığı olmalı.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.