Başak

Başak burcu yorum arşivi

30 April 2023 Başak burcu yorumu

Bugün hayatınızda gizli kalmış konuları ihtiyatsızlık yapıp dost bildiğiniz insanlarla konuşabilirsiniz. Daha sonra da bu konuşmadan dolayı pişmanlık duyup,huzursuz olabilirsiniz. Evinizde veya işinizde bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Sizin veya yakınlarınızın başına ufak bir kaza gelebilir. Partnerinizle daha sıcak bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Aşk:

Aşk hayatınızda hareketli bir döneme giriyorsunuz. Hayalini kurduğunuz aşk kapınızda. Çok büyük heyecanlar hissedebilir, uykusuz geceler geçirebilirsiniz. Hazırlıklı olun.

İş:

Şu sıralar iş arkadaşlarınız arasındaki ilişkileri olumlu ya da olumsuz yönde etkilemek elinizde. İnsanları yakınlaştırmak, ya da aralarında sürtüşme olan çalışanların arasına mesafe koymak için iyi bir dönem. Bunu ne kadar kolaylıkla yaptığınızı görünce hayrete düşebilirsiniz.

Para:

Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Bugün beklediğiniz bir paraya kavuşacak , yapmayı planladığınız harcamaları yapabileceksiniz. Evinizle ve kendinizle ilgili masraf yapabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Son günlerde beslenme düzeninizi bozdunuz. Kilo sorunu yaşamamak için beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, gizli planlar yapabilir, eski tanıdıklarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Baskılara isyan edebileceğiniz günler, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda bitirmeniz gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Sağlık konusunda endişeleriniz varsa ihmal etmemelisiniz. Kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. İlerleyen saatlerde ilişkilerinizle yönlenebilirsiniz. Uyum ve denge arayışına girebilirsiniz. İletişim konusunda hareketli saatler sizi bekliyor.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Maddi konularda arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek, ve kendinizi farklı bir pota da göreceksiniz. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili yenilenme söz konusu olacaktır. Kendinize güvenmelisiniz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yurtdışı ya da yabancılarla alakalı konularda kontrolünüz dışında bazı gelişmeler gündeme gelebilir bugünlerde. Hesaba katmadığınız bir misafir ya da yolcu, bireysel planlarınızın bir kısmında fedakarlık yapmanızı isteyecek.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.