Başak

Başak burcu yorum arşivi

05 May 2023 Başak burcu yorumu

Sizin için oldukça hareketli bir gün olacak. Gün içerisinde sürekli iniş çıkışlar yaşayacak ve burcunuzun özelliği olarak sürekli başka duygular yaşayacaksınız. Gününüz bir tartışmayla başlayabilir ve uzun süredir üzerinizdeki duygusal baskılarla da üst üste gelince kendinizi kaybedebilirsiniz. Kalbiniz kırılabilir ama fazla hassas olmaktan kaçınmalı alınganlığı bir kenara bırakmalısınız.

Aşk:

Birlikte olduğunuz insanla aranızda bir kırgınlık geçmiş. Onun istemeden kalbini kırmış ve incitmiş olabilirsiniz. Arayıp gönlünü almalı hatta ona bir sürpriz yapmalısınız. Gün içerisinde aranızda ılımlı bir telefon görüşmesi geçebilir.

İş:

İş hayatınızda çok çalışmanız ve değişik işlerle ilgileneceğiniz bir gün. Bu işleriniz arasında kafanızda yaptığınız bir planı da uygulamak istiyorsunuz. İş yerinizde sizin dışınızda gelişecek bir tartışma da söz hakkı alacak ortalığı sakinleştirme de etkin olacaksınız.

Para:

Maddi açıdan sorunsuz bir gün. Bazı borçlarınızı kapatmanız gerek bunu biliyorsunuz. Toplu para beklediğiniz bir kuruluş var ama bu parayı ancak gecikmeyle alacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Tüm duygusal yoğunluğunuza rağmen şanslı bir gününüzdesiniz bunu değerlendirin.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi, duygusal veya ruhsal konularda yoğun gelişmeler söz konusu olabilir. Olayların veya düşüncelerin açığa çıkmasında hiçbir sakınca yok. Mutlaka herkes üstesinden gelecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Her şeyin en fazlasını isteyebileceğimiz, egomuzun ve beklentilerimizin oldukça yüksek olabileceği, abartılara veya aşırılıklara açık bir gündeyiz. Maksadını aşan sözler, abartılı kıyafetler, aşırı yeme içme, hız yapma, fazla alışveriş ya da aşırı harcamalar bugün meydana gelen Güneş Jüpiter karesinin etkileri arasındadır. Beş gün için, kibirli davranışlardan ve özgüven fazlasının yaratabileceği çevreyi kırabilecek tavırlardan kaçınmakta fayda vardır. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hareketli bir sabaha uyanabilirsiniz. Yazışmalar ve konuşmalar ön plana çıkabilir. Yakın ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Yorucu koşullara karşı dikkatli olmalısınız. İlerleyen saatlerde eğitim, medya gibi konular gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgilenmek durumlarla kalabilirsiniz. İlişkilerinizde dengede kalmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz....

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sözlü ve yazılı iletişim konusu zorlayıcı olacak. Konuşarak halledeceğiniz şeylerde ikili ve sosyal iyi ilişkilerinizi devreye sokun. Doğru kişilerden alacağınız aracılık işe yarar. İmzalar, kararlar da ek dikkat gerektiriyor.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.