Başak

Başak burcu yorum arşivi

01 August 2023 Başak burcu yorumu

Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırmış olabilir fakat bilinçaltının derinlerinden güzel zamanları hatırlayabilir ve sevdikleriniz ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Tutkulu ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilir ve siz de etkilenmiş olabilirsiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve ideallerinizin değiştiğini hissediyorsunuz. Anneniz ile aranızdaki ilişkiler değişebilir ve daha anlayışlı davranabilirsiniz. Veya annenizin değiştiğini düşünebilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilir, çeşitli davetlere gidebilirsiniz. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün.

Başak burcunun bugün genel durumu

Pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar. Çevrenize umut dağıtabilir, iyimserliğinizi yayabilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Pozitif bir bakış açısı benimseyeceksiniz. Böylece insanlar, hem akıl danışmak, hem de rahatlatılmak için size geldiklerinde beklediklerini fazlası ile bulacaklar. Çevrenize umut dağıtabilir, iyimserliğinizi yayabilirsiniz.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için başkalarından yardım alabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınıza da zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde abartılı durumlardan kaçınmalısınız. Hobilerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için planlar yapabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çıkarlarınız söz konusu olduğunda tedbirli davranıyorsunuz. Farklı insanlarla iş birliği yapacaksınız. Çok çalışmak sizi mutlu ediyoraslında. Ama sağlığınızı da düşünün.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İlahi olanla bağlantı kurmak, istek, niyet ve ihtiyaçlarınızı kendinizden daha üst bir iradeye anlatmak, meditatif ve dinlendirici ortamlarda bulunarak huzuru hissetmek için harika bir gündesiniz. Yaşamınızda sizi sınırlayan tüm kalıpları, alışkanlıkları ve tek taraflı düşünüp, inat ettiğiniz konuları bugün bırakmaya karar verebilirsiniz. Son derece kutsal ve naif bir enerjinin etkisi altındasınız.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızın sorumluluklarını kolaylıkla üstleneceksiniz. Psikolojiniz güçlü olduğundan her tür yeni ilişkiye başlamak ve farklı konulara yönelmek heyecanınızı artırabilir.