Başak

Başak burcu yorum arşivi

07 August 2023 Başak burcu yorumu

Güne farklı bir heyecan ile başlayacaksınız. Karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz. Gördüğünüz rüyaların etkisinde kalabilirsiniz ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen farklı arzular uyanabilir. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik bazı kaygılarınız olsa bile isteğinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve gün içinde karşılaşlaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Çevre gezilerine çıkabilir, eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ayrıca bitkiler, bahçe düzeni veya sağlık konuları ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi farklı hissedeceksiniz. Tuhaf fantezileriniz olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Ailevi konular gündeme gelebilirler ve aile büyükleri ile görüşüp üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecektir.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Ailevi konular gündeme gelebilirler ve aile büyükleri ile görüşüp üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecektir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda özveride bulunmanız gerekebilir. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Bazılarınız gizli kıskançlıklara hedef olacaklar. Zorlu rakipler yüzünden günlük yaşamlarında problemler çıkabilir.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde bazı konularda ya da alanlarda olmadığınız bir kişiye dönüşebilirsiniz. Ya da olmadığınız birisi gibi davranma eğiliminde olabilirsiniz.

Lütfen bunu yapmayın! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün ev, aile, gayrimenkul veya yaşadığımız yerle ilgili konuları ya da problemleri mantıklı şekilde ele alabilir veya bu başlıklardaki iş ve görevlerimizi konsantre şekilde tamamlayabiliriz. Ortaya çıkan bilgi ve haberleri doğru kullanabilir ve olayları otoritemizi göstererek(despotluk değil!) ele alabilirsek yararlı sonuçlar elde edebiliriz. Bu kontrolü sağlayamamamız durumunda ise, ilişki veya iş birliklerimizde zorlanabiliriz. Öğle saatleri civarında, planlarda değişiklikler söz konusu olabilir veya ani gelişmelere açığız. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün inandığınız konularda fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Akademik konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla ileri gitmek için fırsatlar oluşabilir. Yabancılarla ilgili konulara daha hassas yaklaşabilirsiniz. Gün içinde öğrenmek istediğiniz konular üzerinde daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Yeni ilişki kurmanız bugünlerde mümkün görünüyor. Kendinizi yeniliklere hiç bu kadar hazır hissetmemiştiniz. Özellikle de yeni bir partnere karşı oldukça heveslisiniz. PARA: Aşk hayatınızda olduğu gibi iş hayatınızda da yenilikler istiyorsunuz. Sektör değiştirme planları içerisinde olabilirsiniz. Hemen karar almayın. Düşünün ve uygulayın. SAĞLIK: Bugün iş yerinizde çalışırken rahat olamayacaksınız. Dikkat dağınıklığınız var.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, aile büyüklerinizle önemli konularda rahat diyalog geliştirebilirsiniz. Kendinizi ruhsal olarak iyi ve enerji dolu hissedeceğiniz bugün, ilişkilerinizde rahat bir akış hakim olacak. Akşam saatlerinde özel hayatınızdaki ilişkilerinizde duygusal incinmelere açık bir zamandan geçeceksiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevreniz, akraba, kardeşler veya dostlarınızın sorumlulukları, fikirsel olarak sizi yorabilir. Konuşmalarınızda, yakın çevrenizle olan iletişiminizde, çok dikkatli adımlar atmalısınız.