Başak

Başak burcu yorum arşivi

11 August 2023 Başak burcu yorumu

Kaygılarınız olabilir ve şüpheci bir tavır içinde olabilirsiniz. Ancak arkadaşlarınız ve sevdiklerinizin sıcak davranışları moralinizi yükseltecek ve böylece kaygılarınızdan uzaklaşacaksınız. Üstelik önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Bu arada isteklerinizin ve ideallerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Yediklerinize ve içtiklerinize özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Aslında sağlık konularına her zaman olduğundan daha fazla duyarlısınız ve size ihtiyacı olan yakınlarınız olabilir.

Başak burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki kişilerin bazı talepleri ile karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bunları yerine getirmek için kendinize ayırdığınız vakti kullanamaya eğilim gösterebilirsiniz.

Başak Burcu Kariyer Durumu

Çeşitli insanlarla bir araya geleceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Temel amaçlarınız, işlerinizle ilgili olarak bazı önemli adımlar atmak ve bağlantılarınızı güçlendirmeye çalışmak olabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Jüpiter ve Venüs bilinçaltınızın olumlu bir şekilde şekillenmesine neden oluyor. Bugün başarınızı sezgilerinize borçlusunuz. Çevrenizle olumlu bir paslaşmaya geçerek, sonuçlara güvenle ilerliyorsunuz. Sade ve öz işlerden hoşlanıyor, işinizi mantık çerçevesi içinde yorumluyorsunuz. Rüyalarınızın doğru çıktığını görmek sizi şaşırtacaktır.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gerçekte olan bitenle sizin istek ve arzularınız arasında uyum yakalamakta zorlanabilirsiniz.

Güney Afrika ya tatile gitmek isterseniz, uçuş korkunuz olduğunu, krediyle villa almaya kalkarsanız 9 aydır işsiz olduğunuzu unutmamanızda fayda var. Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişimizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Yakın çevrenizle haraketli bir gündeminiz olabilir. Ticari konularda düşünmeniz gereken zamanlar var. Gün içinde derin duygular içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde gizli koşullar gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularınızda feragat etmeniz gereken işler olabilir.

Başak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Hata... Yeni sürprizler karşınıza çıkabilir. Beklediğiniz haber geliyor. Uzun süredir görüşmediğiniz kişiyle bugün karşılaşacaksınız.

Başak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkileriniz, eğitim ve iletişim alanlarında muazzam olumlu etkiler alırken, seyahat edebilir, eşiniz ve sevdiklerinizle etkili iletişim kurabilirsiniz. Yakın çevre, trafik, kardeşler ve alım satım işlerini ilgilendiren görüşmelerde problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta başı dinlenerek ve bazı şeyleri gözden geçirerek sosyal olacaksınız. İş anlamında kafanız çok dolu olabilir. Ayrıntılarda boğulmaktan kaçının. Biraz daha yavaşlamaya çalışın.