Başak

Başak burcu yorum arşivi

05 March 2024 Başak burcu yorumu

Aslında siz sakin ve olaylara mantıksal açıdan yaklaşan birisiniz. Fakat bugün acele kararlar almaya ve hareket etmeye meyilli olacaksınız. Duygusal yönden her şeye ani tepkiler vermeniz yüzünden ev halkını üzeceksiniz. Bu olumsuz tavırlarınız yakınlarınızla aranızda istenmeyen durumlar yaratacak. Akşam saatlerini arkadaşlarınızla birlikte geçirebilirsiniz.

Aşk:

Aşk hayatınızdaki olayların gelişimi sizin için can sıkıcı olabilir ve duygusal bir karmaşa içine girebilirsiniz. Duygusal bazı gerilimler olabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz.

İş:

İş yaşamınızda araştırmacı yönünüz ile çok seviliyorsunuz. Ancak birden fazla işle ilgilenmeniz ve konsantrasyon sorunu yaşamanı kafanızın dağılmasına neden olabilir. Bugün yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Para:

Bugün çeşitli anlaşmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve size büyük paralar getirebilecek bazı çalışmalar içine girebilirsiniz. İleriye dönük bazı projelere el atabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün evinize gelecek misafirlere karşı takınacağınız tavır size kıymetli dostlar kazandıracak.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün olan biten bazı olayları görmezden gelmenizde veya bazı sözleri işitmemenizde fayda var. Aksi takdirde, sözlerinin arkasında durmayan ve olayların karışmasına neden olabilecek kişileri kendinize çekmiş olursunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konulara yönelebilirsiniz. Gün içinde tembellik etmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Aşk hayatınızda kendinizi sabırsız ve heyecanlı hissedebilirsiniz. İş konusunda gelecek destekleri göz ardı etmemeye özen gösterin.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlar çerçevesinde; yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Bu etkinlikler nedeniyle, bilgilerinizi arttıracak kişilerle bir arada olacak, yabancı kültürlere karşı eğiliminiz artacak. Yabancı kişilerle duygusal yaklaşımlarınız da olabilir.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İnişli çıkışlı ilişkiler ve maddi açıdan önünüzü görmekte zorlanacağınız hamleler bugünlerde sizi yoracak. Daha sakin, garanti ve sizi üzmeyecek olanlarını tercih edin. Maddi ortaklıklar konusu özellikle dikkat gerektiriyor.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.