Başak

Başak burcu yorum arşivi

18 March 2024 Başak burcu yorumu

Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bir çok açıdan günü aktif olarak geçireceksiniz. Kısa süreli planlar yapma eğiliminde olacaksınız ve planlarınızı gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Özellikle sizi etkileyecek değişik deneyimler yaşama şansınız olacaktır. Bugün çok yönlü özelliklerinizin ön plana çıkabileceği bir gündesiniz ve çevrenizdeki insanları etkilemeyi başaracaksınız. Düşünceleriniz açık ve pratik hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. İlginç bazı iletişimleriniz olabilir yada beklediğiniz bir haber bugün gelebilir.

Aşk:

Duygusal açıdan son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte olmak ve içinizden geldiği gibi zaman geçirmek sizin için önemli olacaktır. Beklemediğiniz bazı gelişmelerle karşılaşma şansınız olacaktır ve bunlar sizi duygusal açıdan heyecanlandırabilecektir. Duygusal konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz. İsteklerinize ulaşmak için yeni girişimlerde bulunmayı düşünüyorsanız bu günü değerlendirmelisiniz.

İş:

İş yaşamınızla ilgili konularda son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. Aynı anda birden çok işle ilgilenme yada birden çok işi düşünme şansınız olacaktır ve bu konuda son derece başarılı olacaksınız. Yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz ve bir süreden beri sürüncemede kalan işlerinizi bugün tamamalama şansınız olacaktır. Zihinsel olarakda son derece aktif olacaksınız ve ilginç bazı fikirler geliştirebileceksiniz. Genel olarak yapacağınız girişimlerin sonuçları başarılı olacaktır.

Para:

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve üzerinde fazla düşünmeden harcamalar yapabileceksiniz. Özelllikle hesapta olmayan masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bu konuda daha dikkatli olmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sahip olduğunuz yüksek enerjiyi sizin için öncelikli alanlarda kullanmalısınız ve konuları abartma huyundan uzak durmalısınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Karşınızdaki kişileri anlamakta, düşüncelerini ve planlarını çözmekte zorlanabileceğiniz bir gün. Zira, aslında mantıksız gibi görünen argümanlarının altında değerli bakış açılarına sahip olabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle öncesi ve gece saatlerinde aklımızı toplamakta zorlanabilir, hafif mantıksız davranabilir, dalgınlıklar, belirsizlikler nedeniyle kafa karışıklıkları yaşayabiliriz. Hayalci olabileceğimiz, bugün de, empati yapmamız ise, daha kolay olacaktır. Özellikle öğle sonrası saatlerde duygusal paylaşımlar artabilir. Akşam saatleri baskı altında ya da engellenmiş hissedebiliriz. Ancak, ilerleyen saatlerde maneviyat, şefkat, merhamet ve yardımlaşma duygularımız ön plana çıkabilir ya da bu durumu destekleyen olaylar yaşayabiliriz. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Karşı taraftan gelecek düşmanlıklara karşı kendinizi korumanız gereken bir gündesiniz. Mahkemeyle ilgili işlerinizde bugün gelişmeler söz konusu. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Duygusal konularda hassasiyet yaşanabilir. Akşam saatlerinde etrafınızdakilere karşı yargılayıcı tutum içinde olabilirsiniz.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın konumu, kişisel ilişkilerinizle duygusal yapınız arasında çelişkiler yaratıyor. İşlerinizle ilgili yeniliklere ihtiyacınız var ve bir takım iş bağlantıları içinde olacaksınız. Bugün sorumluluklarınız konusunda kendinizi disipline etmelisiniz. Partnerinizin özel tutkuları sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir araya geldiğiniz insanlara dikkat edin. İyi anlaşmak başka şey, birlikte fikir ve gönül birliği yapıp ortak hareket edebilmek başka. Bu çerçevede yola çıktığınız insanlarla ortak amaca ilerlerken sizi yalnız bırakabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.