Başak

Başak burcu yorum arşivi

19 March 2024 Başak burcu yorumu

İsteklerinizi kabul ettirebilmek için güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi çok iyi ifade edebileceksiniz ve zekanızı çok iyi kullanabileceksiniz. İsteklerinize ulaşmak ve beklentilerinizi yerine getirmek için bugün her zamankinden daha sabırsız davranacaksınız. Kafanızdaki sorunları bir kenara bırakıp hoşunuza gidecek şeylerle ilgilenmek isteyeceksiniz. Zekanızla çevrenizdeki insanları etkilemeyi başaracaksınız. İkna etmek yada fikrini değiştirmek istediğiniz birisi varsa bu günü iyi değerlendirmelisiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınızda olumlu bazı gelişmeler bekleyebilirsiniz ve duygularınız canlanıyor. Sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel planlar yapabilir ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Sezgileriniz çok iyi işliyor ve bugün içinizden gelen sese kulak verin. Zevk alacağınız işlerle ilgilenme şansınız olacaktır ve küçük bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Günlük deneyimlerinizde bir yoğunluk ve sizin için yeni olabilecek bazı duygular yaşayabilirsiniz.

İş:

Bugün genel anlamda bir rahatlama içine girebilirsiniz ve yaşadığınız bir gerginlikten kurtulacaksınız. İsteklerinizle çevresel şartları olumlu olarak dengeleyebileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanları ve gelişen olayları çok iyi bir şekilde anlayabileceksiniz. Sorunlarınızın çözümü aslında önünüzde duruyor ve sadece doğru yere bakmayı bilmelisiniz. Bazı düşüncelerinizde değişimler olabilir ve kararlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olacaksınız.

Para:

Maddi konularda oldukça şasnslı olacağınız bir gündesiniz ve karşınıza olumlu olarak değerlendirmeniz gereken fırsatlar çıkacaktır. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Akşam saatleri bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz ve sizi rahatlatacak bir destek görebilirsiniz.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin hatalarını yüzüne vurmanız ya da kuralların dışında işlerini veya hareketlerini ortaya çıkarmanız durumunda ortam gerilebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Engeller, ifade zorlukları, yanlış anlaşılmalar, stresli koşullar, baskı yaratan durumlar söz konusu olabilir. Olumsuzluklardan kaçınmak için risk almaktan, ani tepkilerden, riskli yerlerden ve kişilerden uzak durmakta fayda var. Ancak, Ay?ın Pluton ve Merkür?le olumlu açıları çevremizdeki kişilerle etkin iletişim kurmamızı kolaylaştırabilir, akıcı bir gün geçirmemize ve güçlü konumdaki kişilerden yardım veya destek görmemize olanak tanıyabilir. Akşam saatlerinde, kendimizden çok başkalarını düşünüp, fedakarlık yapma arzumuzun arttığını gözlemleyebiliriz. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Uyum ve denge arayışında olacağınız bir gündesiniz. Karşılıklı yapılacak olan anlaşmalara özenli yaklaşmanız gerekebilir. Uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalmamaya dikkat etmelisiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde değişim yaşayacağınız durumlar olabilir. Güven duymak istediğiniz yerlere gitmek size iyi gelecektir.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın konumu, kişisel ilişkilerinizle duygusal yapınız arasında çelişkiler yaratıyor. İşlerinizle ilgili yeniliklere ihtiyacınız var ve bir takım iş bağlantıları içinde olacaksınız. Bugün sorumluluklarınız konusunda kendinizi disipline etmelisiniz. Partnerinizin özel tutkuları sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.