Başak

Başak burcu yorum arşivi

18 April 2024 Başak burcu yorumu

Ailenizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz yada evinizde sizi üzecek bazı gelişmeler olabilir. Çok önemli olmasa da yaşayacağınız küçük sorunlar keyfinizi kaçıracaktır. Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve kararlar vermekte zorlanacaksınız. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Bugün stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Ani bir gelişmeyle beklenmedik şekilde karşılaşmanız mümkün. Bugün herhangi bir yeni karar almamalı ve yeni bir girişimde bulunmamalısınız.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda sonuç elde edebilmek için düşündüğünüzden çok fazla çaba göstermeniz gerekebilir ve ayrıca olası aksiliklere veya engellere karşı da tedbirli olmanız gerekiyor. ...

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi bir ölçüde huzursuz edebilecek koşullar olabilir. Ortaklaşa konularda yapılması gereken işler olabilir.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yeni bir öğretiye adım atmak, ileriye yönelik hedeflerinizde size yol gösterecek birinden ya da buna hizmet edecek bir araçtan destek almak için ideal enerjiler var. Ancak yanlış yönlendirilmediğinizden mutlaka emin olun.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.