Başak

Başak burcu yorum arşivi

27 April 2024 Başak burcu yorumu

Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Duygularınız dengeleniyor ve ailenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yaptığınız bazı planları kendinize saklama eğilimine gireceksiniz. Bir süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızla görüşebilirsiniz yada eski bazı konular gündeme gelebilir. Enerjiksiniz ancak içinizden bir şey yapmak gelmeyebilir. Bir özleminiz yeniden gündeme gelecek ve sizi düşündürecektir. Maddi olarak dengelisiniz ve maddi konular sizin için önem kazanıyor.

Başak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli açıklamaları olsa da, insanların gerçekte ne planladığını, ne hissettiğini veya ne düşündüğünü anlamakta zorlanılabilecek bir gün. Zira, fikirler sürekli değişkenlik gösterebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Boğadaki Mars ve Merkür?le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. ?

Başak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı tartışma arasında kalabilirsiniz. Bu durum güne gergin başlamanıza neden olabilir. Ailenizle ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Çözüm bulamadığınız konulara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Gün içindeki yapıcı enerjiler olayları daha rahat atlatmanıza yardımcı olacaktır.

Başak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerinden, sağlıklı bir şekilde etkilenebilirsiniz. Bugün, motivasyonunuzu destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Araştıracağınız konuların, size sağlayacağı kazançları konusunda dikkatli düşünmelisiniz. Duygularınızda farklı nüanslar arıyor. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı karşı taraf zor durumda bırakıyorsunuz.

Başak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Maddi konularda şansınızın yaver gideceği nitelikte bir gün. Büyük fırsatlar, beklentiler olmasa bile ufak tefek kazançlara açın kendinizi. Bir çekilişten gelecek fayda ya da ek bir getiri yaratan bir şans karşınıza çıkabilir.

Başak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık.