Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2020 Boğa burcu yorumu

Karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz fakat dikkatinizi kendinize yöneltecek ve yapmak istediğiniz büyük isteklere yönelteceksiniz. Bunun için kendinizi yenilemek ve radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ciddiye aldığınız kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Yaşantınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir ve alışkanlıklarınızı değiştirmek pek kolay değil. Aslında siz de bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek istiyorsunuz fakat baskı olarak hissettiğiniz durumlar ve kişilere karşı isyankar bir tavır içinde olabilirsiniz. İyimser açıdan olaylara bakabilirseniz, şanssızlık gibi görünen durum, şansa dönüşebilir.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Canınızı sıkan sorunları zihninizde tartmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Bu sorunların oluşumunda hem kendi, hem de başkalarının payını rahatça görerek çözüme yaklaşmanız mümkündür.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ofis yaşamınızla ilgili ufak tefek gelişmeler olabilir. Küçük bir fikir ayrılığı, ufak plan değişiklikleri dışında sıradan bir gün geçirebilirsiniz. İşinize heyecan katma fikrini şimdilik bir kenara bırakmanız daha iyi olacaktır.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde ailenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Ticari konularda yeni kararlar gündeme gelebilir. Güçlü kişilerle anlaşma yapmanız gerekebilir. Zihinsel olarak kendinizi göstereceğiniz bir gündesiniz. Ev hayatınızda bu durumdan etkilenebilir. İletişimde olduğunuz kişilere karşı daha nazik olmalısınız. İşlerinize yön kazanmak için fırsatlar var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konularda, miras, nafaka, burs ve prim gibi konularda ani olumlu gelişmeler yaşayabilir, paranızda artış sağlayacak konularla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde yeni başlangıçlar ve uyuma açık olduğunuz bugün, akşam saatlerinde aile büyükleriniz ve hayatınızdaki kadın figürlerle ilgili konularda duygusal olarak incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ilişkilerinizde tartışmalar söz konusu olabilir. Bilinçaltınızda olayları çok büyütmemeye çalışın. Özel hayatınızda sinirinizi sevdiğiniz kişiden çıkarmayın.6 TEMMUZ 2016 BOĞA BURCU YORUMU