Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

05 Eylül 2020 Boğa burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayabilir, heyecan ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ancak öğlene doğru haliniz değişecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bu arada karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler dikkatinizi dağıtabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve yaptığınız işe dikkatinizi odaklamak için gayret gösterin. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve dikkatinizi dağıtan kişilere karşı anlayışlı davranın. Tartışmalardan uzak durmalısınız ve sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlardan kaçınmalısınız. Bu arada yediklerinize ve uykunuza özen gösterin.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkilerinin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık ortamlara katılmanız veya sosyal faaliyetlerde yer almanız da mümkün olabilir. Sosyal hayatın sizi kabuğunuzdan çıkarmasına direnmeyin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Normale oranla daha esnek olmak zorunda kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Günün konusu, programınızda ani değişiklikler olabilir. Ani, planlanmamış müdahalelerle şartları lehinize çevirebilirsiniz.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde çalışma temponuz yüksek olabilir. İş arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Elinizdeki işleri düzenleme fırsatı bulabilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili olaylar sizi daha fazla meşgul etmeye başlayabilir. Gün içinde uğraştıran koşullar söz konu. Hareketli bir gündeminiz olabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parasal konular sizi meşgul edebilir bugünlerde. Kişisel harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir gündesiniz. Gün içinde işlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili geçici kaygılar hissedebilir, enerjinizi tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, ilişkiler konusunda fırsatlar elde ederken, daha kaliteli iletişim kurabilir, teklif ve davetler alabilir, kaygılarınızın yerini güvene bıraktığını fark edebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya günlük işlerinizle başlıyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca özel ilişkilerinize veya ortaklaşa atılacak adımlara odaklanacaksınız. Hayata coşkuyla yaklaşın.