Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 Eylül 2020 Boğa burcu yorumu

Sabah saatlerinde rahatsız ve huzursuz olabilirsiniz. Özellikle sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Burcun son günleri doğmuş olanlar sabah saatlerinde duygusal gerilim hissedebilirler fakat sizin için günün ilk yarısı hareketli geçecek. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Ancak sezgilerinizin de yükseldiği bir dönemdesiniz ve içinizden yükselen sese kulak verirseniz, sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve aklınız ile hareket edin. Arkadaşlarınız sizi destekleyece []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Yaşamınızın her alanındaki sorumluluklar, gözünüzdeki önemlerini iyice artıracaklardır. Özel işlerinizi bırakıp bunları yerine getirmek için çalışmanız günün ana konusu olabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yaşamınızın her alanındaki sorumluluklar, gözünüzdeki önemlerini iyice artıracaklardır. Özel işlerinizi bırakıp bunları yerine getirmek için çalışmanız günün ana konusu olabilir.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde, henüz emin olamadığınız durumlar olabilir. Neyse ki öğleden sonra kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz olanaklar var.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yanıltıcı durumlara dikkat edin. Aldatıcı kişilerden uzak durmalısınız. Hırsızlık, dolandırıcılık türünde olaylara karşı tedbirli olunması gereken günlerdesiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle ve parasal bağlantılarınızla ilgili birtakım belirsizlikler, karmaşalar ve hayatın günlük akışıyla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde hırslarınızı ve amaçlarınızı çok iyi sorgulamalısınız.