Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

16 Eylül 2020 Boğa burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Özellikle gergin ve öfkeli davranmış olduğunuz eski günleri hatırlayacak ve bu davranışlarınızı değiştirmek için gayret göstereceksiniz. Tavırlarınızı değiştirmek isteyecek ve özellikle memnun olmadığınız yönlerinizi değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir. Aceleci davranmayın ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Parasal ihtiyaçlarınızın artmış olabilir ancak kazanç sağlayacağınız fırsatlar da karşınıza çıkacak. Fırsatları iyi değerlendirmek için bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Başka insanlarla ortaklaşa kullanmakta olduğunuz maddi kaynaklar hakkında bazı düşünceleriniz olabilir. Bu düşüncelerin fazlasıyla iyimser olmasını engelleyin. Orta nokta bulmaya özen gösterin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Parasal konularla ilgili olarak istikrarlı bir program yapmanız ve ılımlı bir tutum sergilemeniz gerekebilir. Kararları da tek başınıza almaktan kaçının ve herkesin onayladığı hamlelere yönelmeye önem verin.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili mücadele içinde olabilirsiniz. Tutulma altında sorumlu olduğunuz işleri tamamlama fırsatı bulacaksınız. Sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatabilir. Aynı meslek grubundan arkadaşlarınızla görüşüp fikir almak isteyebilirsiniz. Ticari konular gündeme gelebilir. Hızlı karar almanız gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevgi dolu bir gündesiniz. Sosyal alanda başarı sağlamanız kibirlenmenize sebep oluyor.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yolculuklar, eğitim süreçleri, geleceğe dair planlar, yakın dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişiminizde ani öfke problemleri ile karşılaşabileceğiniz bugün, karşınızdaki kişiler kendilerini ani ve yüksek bir enerji ile ifade edebileceği için sakinliğinizi korumanız ve daha sonra kendilerini yeniden ifade etmeleri için bir şans vermeniz faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu ay tutulması sosyal aktivite ve arkadaşlık evinizde gerçekleşiyor. Hayatınızda uzun süredir rolü olan kişilerle kopuş yaşayıp hedeflerinize uyacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz.