Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

02 Ekim 2020 Boğa burcu yorumu

Yoğun duygular, büyük beklentiler ve istekler içinde bulunduğunuz bir dönem. Fakat isteklerinizin zorlayıcı etkisi ile çevrenizi zorlamayacaksınız. Bugün daha iyimser ve yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz. Çok farklı beklentileriniz olabilir ve meydana gelen olaylar ile beklentilerinizin başka olması sizi rahatsız edebilir. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için sizin bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor ve bu da sizi biraz zorluyor. Ancak sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları sayesinde iyi duygularınız uyanacak ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sizi rahatsız eden detaylardan uzaklaşıp daha yapıcı ve olumlu bir tavır içinde bulunacaksınız. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. Sevgilinize karşı katı olmaya meyilli olacaksınız. Gereksiz ve adil olmayan eleştirilerde bulunacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İsteklerinizi ortaya koymak için yıldızların bu avantajlı konumundan istifade edin. Tereddüt etmek muhteşem bir fırsatı kaçırmanıza sebep olabilir. Sizin gibi birine böyle olması çok yazık olur. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızların teşviki ile iş arkadaşları ve üstlerinizi ikna edebileceksiniz. Bu fırsattan en iyi şekilde istifade etmeye çalışın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi özellikle işle ilgili konularda daha aktif kılıyor. Başkalarına hizmet etmek gibi konular da gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kutsal Kadın... Sevgiliniz sizi iyilik abidesi gibi görüyor. Özellikle yaşça büyük kişilere yardım edeceğiniz ve dua alacağınız bir gün.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi mükemmel derecede ifade edebileceğiniz, içinizdeki merhametli ve sevgi dolu yanları insanlara gösterebileceğiniz son derece şanslı ve olumlu bir gün. Yeni flörtler ve yeni insanlarla tanışma sözkonusu olabilir. Kendinize güveniniz tam ve duygularınızla mantığınızın eşit olarak dengeli bir şekilde çalıştığını biliyorsunuz. Bugün istediğiniz bir şeyin gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yok.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeni bir işe başlama, iş değiştirme, var olan işlerinizde yeni bir projeye başlama etkileriniz yüksek olacak. Yaptığınız işlerden bu ay fazlasıyla keyif alacaksınız. Sağlığınızla ilgili konulara da odaklanabilirsiniz