Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

03 Ekim 2020 Boğa burcu yorumu

Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ile hem yakınlarınızı, hem de çevrenizde bulunan önemli kişileri etkileyeceksiniz. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca çeşitli araştırmalar yaptığınız bir dönemdesiniz. Özellikle önem verdiğiniz konu ile ilgili yapacağınız araştırmalar başarılı olacak ve karşınıza çıkan kişileri önemseyeceksiniz. Ve onlar da sizi ciddiye alacaklar ve beklediğiniz gibi davranacaklar. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Olumlu sonuçlar elde edeceksiniz ve işinizde size çok yardımı dokunacak yeni insanlarla tanışacaksınız. Herhangi bir zorluktan kaçınmayın ve her zaman nasılsanız, öyle devam edin. Gökyüzü bugün partnerinizin sinirli olabileceğine dair sizi uyarıyor. Bu yüzden onu kızdırmamaya özen gösterin ve olabildiğince samimi davranın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün günlük işlerinizi daha iyi planlamalısınız. Ancak ani durumlar yüzünden zaman alabilecek değişiklikler de gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

DUYGUSAL yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmekte başarılısınız. Duygusal hassasiyetiniz karşı cinsle aranıza girebilir. Zihinsel karmaşa yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu pazar yapılması gereken rutin işlerinizi hallederek hafta sonunuzu değerlendirebilirsiniz. Kendinizi birçok konuda yalnız hissetmeniz mümkün. İş alanlarınızdaki önemli kararlarınızı yarından sonra vermeye çalışın.