Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

07 Ekim 2020 Boğa burcu yorumu

Yaşam enerjiniz ve istekleriniz yükseliyor. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve seyahat programları yapacaksınız. Yolculuk yapabilir veya seyahat hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Aşk potansiyeliniz yüksek fakat tarzınızı değiştiriyorsunuz. En azından önem vereceğiniz ve ciddiye alındığınız ortamlarda bulunmak istiyorsunuz. Üstelik gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Aynı zamanda huzursuzluk duyabilirsiniz. Fakat seyahat programları ilginizi çekecek. Tatil yapmak ve farklı ortamlar keyfinizi yerine getirebilir. İsteklerinizi gerçekleştirme potansiyelinizin yükseldiği bir dönem.   []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Beklemek zorunda olmaktan hoşnutsuz olabilirsiniz, kayıtsız kalacaksınız ve partnerinizle bir şeyler üzerine tartışma isteği duymayacaksınız. Sevgiliniz size gerçekten çok güveniyor ve sorunları kolaylamak ve çözmek için size uyum sağlıyor.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün finans dünyasında güçlü dalgalanmalar var. Ancak yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorumluluklarınız artıyor. Ailenizin sizden beklentileri var. İleride vicdan azabı çekmemek için yapmanız gereken ne varsa yapın. Karşılığını sevgi olarak alacaksınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda pozitif etkilere açık olduğunuz bugün, finansal konularda artıya geçebileceğiniz, daha çok insanla etkileşime geçip, iş hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, ilişkilerde iletişim gücünüzü kullanarak problemleri çözebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Banka işleri ve alacak-verecek işleriniz gündeminizde duruyor. Mantığınız ile duygularınız arasında kurmayı istediğiniz dengeyi sağlayabilir; doğru adımlar atabilirsiniz.