Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

07 Kasım 2020 Boğa burcu yorumu

Arkadaşlarınızla ilgili fikirleriniz değişebilir. Çevrenizi değiştirmek, daha büyük cemiyetler içinde bulunmak istediğiniz bir dönem... İsteklerinizin gerçekleşeceğine dair güçlü duygular içine gireceksiniz. Parasal konulara yönelik yeni fırsatlar çıkabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Bu arada hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Bugün hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli olacak.Yoğun duygular içine girebilir ve istekleriniz ile bağlantılı rüyalar görebilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyanın etkisi ile güne başlamanız mümkün. Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştirin. Geçmişte yaşadığınız olayları ve çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Ancak geçmişin derinliklerinde takılı kalmak yerine geleceğe yönelik isteklerinizi belirlemek için gayret göstermelisiniz. Meydana gelen olaylar, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir.br />/p> []

Boğa burcunun bugün genel durumu

İşler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Bir güç sömürüsü sizi kötü bir moda sokacak ve sizi partnerinize karşı daha sabırsız hale getirecek. Fevri olmamaya çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun! []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş yaşamında göz önünde olacağınız bir gündesiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi üst seviyeye taşıyabilir. İşlerinizi sağlamlaştırmak için çaba göstermelisiniz. Gün içinde keyif aldığınız konulara zaman ayırabilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için başkalarından destek alabilirsiniz. Duygusal olarak kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizden çok farklı çizgi içindesiniz. Ona karşı son derece kibar ve nazik olsanız da; aksi gibi onun biraz kabalaştığı gün olabilir.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde ortaklaşa hareket edeceksiniz. Dış ortamlara dayalı işleriniz konusunda istekli olacaksınız. Sosyal ortamlarda kendinizi gösterebilirsiniz.