Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

18 Kasım 2020 Boğa burcu yorumu

Kendinizi yorgun ve gergin hissederek güne başlayabilirsiniz. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve davranışlarınızı gözden geçireceksiniz. Özellikle gergin ve öfkeli davranmış olduğunuz eski günleri hatırlayacaksınız ve bu davranışlarınızı değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Aslında tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştiriyorsunuz fakat karşılaştığınız olayların zorlayıcı etkisi ile bilinçaltınız uyanabilir ve eski davranışlarınız ortaya çıkabilir. Aceleci davranmayın ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönem... Olabileceklerden daha büyük istekler içinde olabilirsiniz. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Kimsenin tavsiyesine kulak asmayacak ve tek başına ilerleyeceksiniz. Yalnız, aceleli davranmayın, aksi takdirde başarınıza engel olabilirsiniz. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Hazırlayacağınız sözleşmeleri kontrol etmelisiniz. İş hayatınızda yanlış anlaşılmaları en aza indirmek için sözlü iletişimi tercih etmenizde fayda var. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizin önem kazanacağı bir gündesiniz. Teknik konular hemen çözülemeyebilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bekar Boğalar aşkınız sizde bir hırs haline gelmeye başladı. Kendinizden çok farklı insanlara ilgi duyuyorsunuz. Ya kendinizi ona uydurun ya da onu kendinize.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın dikkatini rahatlıkla çekeceksiniz. Çevrenizle uyumlu bir gün geçireceksiniz.