Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

12 Aralık 2020 Boğa burcu yorumu

Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve maddi baskılar hissedebilirsiniz. Fakat şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Daha önce istemediğiniz veya itibar etmediğiniz konulara şimdi daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve böylece şanssızlık olarak gördüğünüz durum şansa dönüşebilir. Meydana gelen olaylar alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Buna karşılık direnç göstermek yerine isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterirseniz, başarılı olacaksınız. Akşama doğru hayal gücünüz uyanacak ve duygularınız yoğunlaşacak. []

Boğa burcunun bugün genel durumu

Çok zor, incelikle yapılması gereken görevleriniz olacak. Dikkatinizi dağıtmamaya ve sınırlarınızı aşmamaya çalışın. Geleceğinizle ilgili iyi haberler sizi çok mutlu edecek. Birlikte alacağınız yeni bir şey için tarih belirleyebilecek ve karar verebileceksiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için önemli olan olaylarla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde işleriniz yavaşlayabilir. Gün içinde sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde sorumlu olduğunuz konularda büyüme sağlayabilirsiniz. Kişisel konular ön plana çıkabilir.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İşinizdeki bazı strateji değişikliklerine hazırlıklı olun. Sizler pratik zekanızla bu değişime ayak uydurabilecekken diğer arkadaşlarınıza da destek olun.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para konularında beklenmedik yerlerden sürprizler söz konusu olabilir. Sezgileriniz bugün sizin için çalışacak. Olaylara geniş açıdan bakacaksınız.