Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

19 Aralık 2020 Boğa burcu yorumu

[]

Boğa burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Sevgilinize onun hakkında ne düşündüğünüzü söylemek için doğru zamanı bekleyin; son dönemde gösterdiği çapayı riske atıyorsunuz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kötü sürprizlerden kaçının, işyerinde düzenli, dakik, gayretli ve ihtiyatlı olun ve kural ve kanunlara uyun. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir. []

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün biraz daha esnek ve akılcı olmakta fayda var. Evde yapılacak çok iş olabilir ancak eşinizle ya da yakınlarla ilgili daha sabırlı olmaya bakmalısınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fazla sevgi dolu yanınız size zarar verebilir. Etrafınızda sizinle olmak isteyenlerin sayısı dikkat çekici. Seçici davranmanız size oldukça fayda sağlayacaktır.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda kendinizi huzurlu kılacaksınız. Aklınızda bir sürü proje olmasına karşın işlerinizde aksilikler görülebilir. Çevrenizle olan bağlantılarınıza dikkat edin.