Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

02 Ocak 2021 Boğa burcu yorumu

Yabancılar ile ilişkileriniz giderek gelişiyor. Farklı yaşam biçimleri ve kültürler ilginizi çekecek. Yaşam felsefenizi değiştiriyorsunuz ve olaylara daha iyimser açıdan bakacaksınız. Özellikle burcun ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar bugün kendilerini iyi hissedecek ve olaylar karşısında rahat bir tavır içinde olacaklar. Kendinizi bazı açılardan şanslı hissedebilirsiniz fakat olaylar sizi zorluyor. Böylece şansınızı iyi kullanmak için gayret göstereceksiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönem ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başaracaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Mevcut durumunuzu değelendirecek ve sizi kötü duruma düşürmeye ve incitmeye çalışanların üstesinden geleceksiniz. Yeteri kadar kurnaz olamayacaksınız ve partneriniz kısa bir süre önce bir kaçamak yaşadığınızı fark edecek; etrafta kanıt bırakmamaya çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Eğer üçüncü dekantta doğanlardansanız yıldızlar size tümüyle farklı bir mesleki hayatın temelini oluşturabilir. En iyi fırsatları kaçırmamaya bakın.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda kadınlardan destek alabilirsiniz. Kendinizi popüler hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlayan işlerde organize olmak daha kolay olabilir. İlerleyen zamanlarda teknik konularda gelişmeler olabilir. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. İşlerinizin yönü belirginleşmeye başlayacaktır. Arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili yeni projeler geliştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kültürel aktivitelere katılırken aynı zamanda sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Bugün acele kararlar vermemeli ve sizden yaşça büyük kişilerle tartışmamalısınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayat sizi birçok konuda destekleyecek. Yardımların ön plana geçeceği, arkadaşlarınıza yardım edeceğiniz bir süreç içindesiniz