Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 Şubat 2021 Boğa burcu yorumu

Sabahın erken saatlerinde gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve çeşitli projeler yapabilirsiniz. Planlarınızı uygulamak için kuvvetli arzular ile güne başlayacaksınız. Bugün sanatsal faaliyetlerde bulunanlar için verimli bir gün. Ayrıca eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz ve daha önce yapmak isteyip de fırsat bulamadığınız konuları şimdi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi hayallere kaptırmayın ve planlarınızı uygulamak için harekete geçin. Bugün sizin için hareketli geçecek ve kendinize olan güveniniz yükselecek.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Jüpiter’in varlığı, daha fazla kazanacağınız ve daha büyüleyici hale gelerek, yeni ortakları memnun edeceğiniz anlamına geliyor. Gezegenlerin konumu, olmasını çok istediğiniz bir şeyin iptaline sebep olabilir; bunu kişisel almayın; çünkü akşam ona kavuşabilirsiniz.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Evinizi güzelleştirmek için zaman harcayabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişiler önem kazanabilir. Ailevi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde birden fazla işle uğraşabilirsiniz. Eksik kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sağlığınıza önem gösterin. Teknik konuları çözmek için iyi bir gün. Kardeşlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Tembelliğin keyifli olduğunu bilen sizler bugün de miskinsiniz. İyi beslenmek size iyi gelecek, kısa sürede işinizle uğraşabilecek enerjiyi yakalayacaksınız.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Beklenmedik yerlerden destekleriniz yüksek olabilir. İş hayatınızda sorumluluklarınızı bilerek, doğru zamanda doğru şeyleri içgüdüsel olarak söyleyerek yolunuzda ilerleyebilirsiniz.